Domov >> Hlasovanie >> Fotografia “ 9. ročník


Hlasovanie bude prebiehať od 01.03.2024 - 01.04.2024.* Poradie diel je náhodne zobrazované. Nesúvisí s počtom hlasov.

Ladislav Maďar

Ladislav Maďar súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Umelecká fotografia 13
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
ZŠ - Vajanského 93, Modra, 900 01

Maxim Teodor Valovič

Maxim Teodor Valovič súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Umelecká fotografia 10
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
ZŠ - Vajanského 93, Modra, 900 01

Timotej Obrtlík

Timotej  Obrtlík súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Rybyčka
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Matej Lacko

Matej Lacko súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Jarný peľ
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola Eleny M. Šoltésovej, M. R. Štefánika 3, Krupina, 963 01

Slávo Veterník

Slávo Veterník súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
V lese
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
ZŠ, J. Alexyho 1941/1, Zvolen, 960 01

Nathan Lunev

Nathan Lunev súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Night Market
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
ZŠ Spojová, Spojová ul.14, Banská Bystrica, 974 04

Anna Čepková

Anna  Čepková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Na jazere
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Timotej Obrtlík

Timotej  Obrtlík súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Cesta domov
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Anna Čepková

Anna Čepková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Večerná jazda
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Dávid Peter Urban

Dávid Peter Urban súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Ohnivé more na nebi
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
ZŠ Benkova 34, Nitra, 949 11

Sabína Eliášová

Sabína Eliášová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Diera do sveta
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
ZUŠ Juraja Kréna, Štúrova 590/31, Nové Mesto nad Váhom, 974 04

Linda Flajžíková

Linda Flajžíková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Kniha
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Nela Bacigálová

Nela Bacigálová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Umelecká fotografia 11
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
ZŠ - Vajanského 93, Modra, 900 01

Sabia Bieliková

Sabia Bieliková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Ulita
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Ulica energetikov 242/39, Prievidza, 971 01

Sophia Makásová

Sophia  Makásová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Zabudnutá
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Ulica energetikov 242/39, Prievidza, 971 01

Laura Ličková

Laura  Ličková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Blue lagoone
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Ulica energetikov 242/39, Prievidza, 971 01

Linda Flajžíková

Linda Flajžíková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Zrkadlenie
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Samuel Kolárik

Samuel Kolárik súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Brána do nebies
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
ZŠ Spojová, Spojová ul.14, Banská Bystrica, 974 04

Terézia Szabová

Terézia Szabová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Pamäte Vartovky
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola Eleny M. Šoltésovej, M. R. Štefánika 3, Krupina, 963 01

Tomáš Šingliar

Tomáš Šingliar súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Cesta z výletu
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Ulica energetikov 242/39, Prievidza, 971 01

Matej Valchoň

Matej  Valchoň súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Spiaci Hostinec
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
ZŠ Benkova 34, Nitra, 949 11

Linda Flajžíková

Linda Flajžíková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Horizont
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Eva Kováčiková

Eva Kováčiková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Tvár vody
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
ZUŠ Juraja Kréna, Štúrova 590/31, Nové Mesto nad Váhom, 974 04

Anna Čepková

Anna  Čepková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Pole poorané
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Terézia Szabová

Terézia Szabová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Západ
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola Eleny M. Šoltésovej, M. R. Štefánika 3, Krupina, 963 01

Dávid Peter Urban

Dávid Peter Urban súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Svetlo v tme
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
ZŠ Benkova 34, Nitra, 949 11

Filip Raffaj

Filip Raffaj súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Jediná
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Ulica energetikov 242/39, Prievidza, 971 01

Matilda Mokrá

Matilda Mokrá súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Jeseň života
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Ulica energetikov 242/39, Prievidza, 971 01

Tobias Maňák

Tobias Maňák súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Krajina z dola
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola s materskou školou Slovesnký Grob, Školská 11, Slovenský Grob 900

Valentína Halušová

Valentína Halušová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
V objatí konárov
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola s materskou školou, Ul.Ľ.Štúra 71/1, Dolné Vestenice, 972 23

Dávid Peter Urban

Dávid Peter Urban súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Zrkadlenie v Nitre
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
ZŠ Benkova 34, Nitra, 949 11

Matej Valchoň

Matej  Valchoň súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Pokojná Jeseň
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
ZŠ Benkova 34, Nitra, 949 11

Samuel Kolárik

Samuel Kolárik súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Dejavu
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
ZŠ Spojová, Spojová ul.14, Banská Bystrica, 974 04

Dalila Podolanská

Dalila Podolanská súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Bacterial greenlands
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
ZUŠ Juraja Kréna, Štúrova 590/31, Nové Mesto nad Váhom, 974 04

Timea Majdanová

Timea  Majdanová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Vládca Tatier
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Ulica energetikov 242/39, Prievidza, 971 01

Tobias Maňák

Tobias  Maňák súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Sedláci v meste
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola s materskou školou Slovesnký Grob, Školská 11, Slovenský Grob 900

Nathan Lunev

Nathan Lunev súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Všetky cesty vedú do PIZBOE
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
ZŠ Spojová, Spojová ul.14, Banská Bystrica, 974 04

Timotej Obrtlík

Timotej Obrtlík súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Na prechádzke
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Anna Čepková

Anna  Čepková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Sneh
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Stella Synková

Stella Synková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Príliv
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Ulica energetikov 242/39, Prievidza, 971 01

Timotej Obrtlík

Timotej  Obrtlík súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Koloseum
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Samuel Rigan

Samuel Rigan súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Umelecká fotografia 12
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
ZŠ - Vajanského 93, Modra, 900 01

Oleksandr Terentiev

Oleksandr Terentiev súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Bez komentára
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola s materskou školou Slovesnký Grob, Školská 11, Slovenský Grob 900

Emma Kepáková

Emma  Kepáková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Z histórie
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Linda Flajžíková

Linda  Flajžíková súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Pohľad na mesto
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
Základná škola, Školská 2, Holíč, 908 51

Ema Katinová

Ema Katinová súťažná kategória:
názov práce:
veková kategória:
adresa školy:
Fotografia
Umelecká fotografia 9
9. ročník Spustené od 01.03.2024.
ZŠ - Vajanského 93, Modra, 900 01

e-mail: tuk@tuk.sk
© Copyright 2017 CENTRAL ART REGISTER s.r.o., Všetky práva vyhradené.